Ky recetë me salcë rozmarinë e salcimit të limonit e bën një shtesë të shkëlqyer për shpendët e pjekur të të gjitha llojeve. Furçi mbi feta të gjalpë të pulës të pjekur si një salcë, shërbejeni atë së bashku me rosën e ndotur, ose derdhni mbi pulën e skuqur për një fund të pasur dhe të shijshëm.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan gjalpë (shkrirë)
- 1 lugë gjelle lëng limoni
- 2 lugë çaji rozmarinë (të freskëta dhe copëtuar)
- 1/4 lugë çaji kripë hudhër
Si ta Bëni
- Ndërsa gjalpë është ende e ngrohtë, llokoçis në lëng limoni, rosemary copëtuar, dhe kripë hudhër.
- Përdorni salcën e gjalpë me rozmarinë në shpend ose si një salcë zhytjeje për bukë ose perec të butë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 207 |
| Fat i shëndoshë | 23 g |
| Fat i ngopur | 14 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 61 mg |
| sodium | 4 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |