Krem i rëndë siguron yndyrë për këtë recetë të kremit të kremit.
Mbushni dhe acar tortë me krem ëmbëlsirën tuaj të preferuar, ose mbushni me një gjizë limoni ose mbushje bllokimi dhe acar me një krem të butë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 vezë
- 1 filxhan sheqer
- 1 2/3 filxhanë shartuan miell me gjithë qëllime
- 2 1/2 teaspoons pluhur pjekjeje
- 3/4 lugë çaji kripë
- 1 filxhan krem të rëndë (35% gjalpë)
- 1 lugë çaji vanilje
Si ta Bëni
- Bëni vezë deri në ngjyrë të trashë dhe me limon 5 minuta me mikser elektrik në shpejtësi të lartë; gradualisht mundi në sheqer.
- Shosh bashku përbërësit e thatë. Llokoçis në përbërësit e thatë të thata alternuar me krem dhe vanilje. Mundo mirë.
- Përhapeni gatuani në 2 pans tortash të pjekura me kokrriza prej 8 inçësh.
- Piqni në 350 F për 25 deri në 30 minuta, ose derisa një marrës druri ose kontrollor i tortës të futet në qendër të dalë i pastër.
- Cool në pans në një raft për 10 minuta para se të hiqni nga pans.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 136 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 43 mg |
| sodium | 178 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 2 g |