Recipe Crispy Hash Browns
Ky recetë e thjeshtë për hash browns është bërë nga patate të copëtuara që janë gatuar në gjalpë të nxehtë dhe vaj deri crispy. Ato mund të përgatiten në një tigan ose në një tigan.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lbs patate grindaveci, të ziera, të ftohur dhe të peeled
- 2 oz. Vaj ose gjalpë sqaruar (ose një përzierje e të dyve)
- Kripë dhe piper, për shije
Si ta Bëni
- Përdorni bashkëngjitjen e kruajtësit të një përpunuesi të ushqimit ose një krunde dore për të copëtuar patatet e gatuara.
- Ngroheni tiganin ose tiganin mbi nxehtësinë e lartë dhe shtoni vajin dhe / ose gjalpin e sqaruar.
- Shtoni patate të copëtuara dhe i rrafshini ato kundër pjësës ose tiganit.
- Kur patatet janë ngjyrosur në pjesën e poshtme (rreth 10 minuta, por mos le ta djegin), rrokullisni ato dhe ngjyrë kafe në anën tjetër derisa shumë të freskët. Sezoni hash browns me kripë dhe piper dhe shërbejnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 190 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 53 mg |
| sodium | 115 mg |
| karbohidratet | 39 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 6 g |