Këto qebapët e derrit të frymëzuar indonezianë ( Satay ) janë marinuar në një marinadë të limonit, soje dhe sheqer kafe, pastaj i pjekur në skarë nxehtë dhe të shpejtë. Këto jo vetëm të bëjnë një hyrje të madhe, por një meze të shkëlqyer. Ju mund t'i merrni ato gati para kohe dhe t'i nxirrni ato për rreth 10 minuta.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 kg / 1.4 kg kërpudha pa kocka derri, prerë në kube 1 inç
- 1 onions, feta thinly
- 1-2 karafil hudher, i grirë
- 1/4 filxhan / 60 ml salcë soje
- 1/4 filxhan / 60 ml lëng limoni
- 2 lugë gjelle / 30 ml sheqer kafe
- 1 lugë gjelle / 15 ml koriandër terren
- 1 lugë gjelle / 15 ml fara qimnon
- 2 lugë çaji / 10 ml kripë
- 1 lugë çaji / 5 ml piper i zi
- 1 lugë çaji / 5 ml terren xhenxhefil
Si ta Bëni
Vendosini kube derri në një pjatë të pjekjes së cekët të xhamit. Kombinoje përbërës të tjerë dhe përzieni mirë. Hidheni mbi mish derri, mbuloni dhe leni marinadën në frigorifer për të paktën 4 orë. Rrjedhin dhe marinadë rezervë. Organizoni kube derri mbi skewers, duke lënë rreth 1/4 inch hapësirë në mes të çdo kub. Marini pjekur mbi mish dhe vendosni në një skarë të nxehtë. Gatuani rreth 5 minuta mbi një zjarr të mesëm, pastaj kthehuni. Bie me më shumë marinadë dhe vazhdoni të gatuani për 5 minuta.
Hidhni marinadën e mbetur. Vazhdoni të gatuani dhe të ktheheni derisa të bëni, ose sapo mishi të arrijë një temperaturë të brendshme prej 165 gradë F. Pasi të jetë gatuar, hiqni nga nxehtësia dhe shërbejeni me salcat anësore të zgjedhjes.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 283 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 76 mg |
| sodium | 1,111 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 29 g |