Kjo është një meze e madhe për të bërë nëse tashmë e keni nxehur duhanin. Shton një shije të madhe për këto lëkurë patate dhe temperatura e ulët lejon flavors të përzierë së bashku, ndërsa ata gatuaj.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 patate të mëdha
- 3/4 filxhanë (180 ml) djathë çedarësh
- 1/2 filxhan (120 ml) onions gjelbër
- 1 lugë gjelle (15 ml) paprika
- 1 lugë çaji (5 ml) cayenne
- 1 lugë çaji (5 ml) piper i zi
- 1 lugë çaji (5 ml) pluhur hudhër
- 1 lugë çaji (5 ml) kripë
- 2 lugë vaj ulliri
Si ta Bëni
1. Piqni patatet deri në tender. Pritini në gjatësi në lagje. Rrëshqisni jashtë për të bërë predha rreth 1/2-inch thick. Paint me vaj ulliri dhe pallto të dyja anët me përbërës të thatë.
2. Vendosni duhanpirësin e përgatitur në rreth 200 gradë F (95 gradë C) dhe pini duhan 20-40 minuta, varësisht se sa tym i doni. Sasi e vogël me djathë dhe le të tymoset derisa djathi shkrihet.
3. Kryeni qepë të gjelbra të copëtuara dhe të shërbeni me salcë Barbecue.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 131 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 18 mg |
| sodium | 357 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 5 g |