Ky recetë për dolli, është një përgatitje e lehtë e bukës së trashë të ngjyhet në një përzierje të ëmbël dhe të shijshme të vaniljes dhe pastaj i skuqur në gjalpë me përsosjen e artë. Dhimbja e emrit perdu fjalë për fjalë do të thotë bukë e humbur dhe përdoret në lidhje me përdorimin e bukës ditore që përndryshe do të humbiste. Visheni këtë recetë për dolli në frëngjisht me një pluhur të sheqerit , kremit të pjekur, ose manave të freskëta.
Shënim i Cook : Ndërkohë që mund të përdoren bukë më të butë, kjo recetë franceze e dolli prodhon rezultate të shkëlqyera me një bukë më të thatë, më të madhe, si një copë vendi ose baguettes.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 Vezë
- 4 lugë sheqer të grimcuar
- 1 lugë gjelle ekstrakt vanilje
- 1 1/3 gota qumësht
- 8 feta të trasha të bukës ditore (prerë në një paragjykim)
- 4 lugë gjelle gjalpë
- 1 filxhan krem whipped (ose 14 filxhan sheqer pluhur, ose 1 filxhan manaferrat për garniturë)
Si ta Bëni
- Mundo vezët, sheqerin dhe ekstraktin e vaniljes së bashku derisa përzierja është plotësisht e përzier dhe e qetë.
- Llokoçis qumështin në përzierjen e vezës derisa të jetë plotësisht i përfshirë.
- Vendosni feta të bukës në përzierjen e vezëve, kthejeni ato për të mbuluar të gjitha sipërfaqet dhe lejoni që buka të zhytet për 10 minuta.
- Shkrihet 1 lugë gjelle gjalpë në një tigan të madh të vendosur mbi ngrohjes mesatare. Gatuaj 2 feta bukë të ngjyhet në gjalpë të shkrirë për 3 minuta.
- Kthejeni feta të dolli frëngjisht mbi dhe kuzhinier ato për 3 minuta shtesë, derisa ata janë të kafe të artë dhe të lehtë crispy në çdo anë.
- Përsëriteni me gjalpin e mbetur dhe bukën e ngjyrosur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 363 |
| Fat i shëndoshë | 22 g |
| Fat i ngopur | 12 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 254 mg |
| sodium | 251 mg |
| karbohidratet | 27 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 13 g |