Çfarë nuk është e madhe në krye me një recetë të bukur të kërpudhave kërpudha? Nëse shërbehet mbi steaks, pulë mishi, ose pulë rosto, kjo salcë e gjithanshme është një fitues dhe shumë më mirë provë se çdo përzierje salcë jarred ose paketuar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 copë (1/4 copë) gjalpë
- 1 kile kërmilli ose kërpudha të çminuara, pastruar dhe feta
- 1/3 filxhan me miell gjithpërfshirës
- 4 gota viçi, pule ose supë me perime, të ftohta
- 1/2 tsp. trumzë të tharë
- Kripë dhe piper i freskët i zi për shije
Si ta Bëni
1. Shkrihet gjalpi në një tigan të madh mbi nxehtësinë mesatare. Kur gjalpi fillon të sillet, shtoni kërpudhat dhe kuzhinier, nxitje për 10 minuta, ose derisa lëngjet e kërpudhave të jenë avulluar dhe ata kanë filluar të ngjyrosin. Llokoçis në miell, zvogëloni nxehtësinë në mes, dhe gatuajini për 5 minuta.
2. Vërshoni në 1 filxhan të supë të ftohtë. Pasi të inkorporoni, derdhni në pjesën tjetër të supës, dhe shtoni trumzë.
Sillni përsëri në zierje, zvogëloni nxehtësinë në të ulët dhe zierni butësisht për 30 minuta, nxitje herë pas here. Sezoni me kripë dhe piper i freskët i zi për shije. Shërbyer nxehtë.
Shënime dhe Këshilla për Recetë
Për lëng mishi më të trashë, kthejeni nxehtësinë deri në mes dhe zvogëloni në trashësinë e dëshiruar. Për lëng mishi të hollë, thjesht shtoni më shumë supë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 63 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 8 mg |
| sodium | 269 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |