Fasulet e gjelbra në stilin serb janë shpesh të kombinuara me domate dhe hudhra dhe, nganjëherë, karrota, turnips, parsnips dhe speca jeshile.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 paund fasule të gjelbra, të prera dhe të prera në gjatësi prej 2 inç
- 2 qepë të mëdha të copëtuara
- Vaj 1/2 filxhan
- 3 copëtuar imët
- thelbet e hudhres
- 3 brinjë selino copëtuar
- 3 karota të peeled dhe të copëtuar (opsionale)
- 1 rrepë të vogël dhe të copëtuar (opsionale)
- 1 parsnip peeled dhe copëtuar (opsionale)
- 2 speca jeshile të copëtuara (opsionale)
- 1 (28-ons) mund të zier ose të diced domate, undrained
- 4 lugë catsup
- 1 lugë gjelle kopër të thata
Si ta Bëni
- Në një tigan të madh, onions dhe hudhër në vaj deri në qepë është i tejdukshëm. Shto selino, dhe karrota, rrepë, dhe parsnip nëse përdorni, dhe saute 2 minuta.
- Shtoni pjesën e mbetur të përbërësve, derdhni një çiban, ngrohni më pak dhe zierni 45 minuta ose derisa të mbillni perimet, duke shtuar ujë nëse është e nevojshme gjatë procesit të gatimit. Sezoni për shije me kripë dhe piper.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 286 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 331 mg |
| karbohidratet | 56 g |
| Fibër diete | 17 g |
| proteinë | 12 g |