Ky recetë pjekur tilapia ka një shtresë të mirë të freskët që e bën shijen peshk pothuajse të skuqur, por jo. Përbërja është një përzierje e grimcave Panko (patate të skuqura japoneze), patate të skuqura të thërrmuara dhe djathi i grirë parmezash, duke i dhënë këtij recetë tilapia një cilësi të bukur të zhurmshme.
Shërbejë me misër të skuqur .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 leekë të mesëm, të larë dhe copëtuar (pjesë të gjelbëra të bardha dhe të lehta)
- 1 piper mesatar i kuq, i mbjellur dhe diced
- 1 hudhër karafil, i grirë
- 1 lugë çaji. vaj ulliri
- 1-1 / 2 paund tilapia
- Kripë kosher dhe piper të zi fllad-tokë
- 1 filxhan Panko (thërrimet e bukës japoneze)
- 1/2 copë patate të skuqura grimcuar
- 1/2 filxhan djathi i parmezuar i integruar
- 2 lugë gjelle. gjalpë, i shkrirë
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 425 gradë F. Shtroni një pjatë 9 x 13 pjekje me llak gatim.
- Hidhni copëza, speca të kuqe, hudhra dhe vaj ulliri së bashku. Përhapur në një shtresë të barabartë në pjatën e pjekjes.
- Vendi peshk në majë të perimeve. Sezoni me kripë dhe piper.
- Hidhni Panko, patate të skuqura patate, djathë parmezash dhe gjalpë së bashku. Sasi e vogël në mënyrë të barabartë mbi peshk, duke shtypur lehtë në peshk për të formuar një kore të lirë.
- Piquni 20-25 minuta derisa peshku të thehet lehtë me një pirun.
Bën 4 servings.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 685 |
| Fat i shëndoshë | 31 g |
| Fat i ngopur | 14 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 176 mg |
| sodium | 631 mg |
| karbohidratet | 40 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 59 g |