Mbrapa e Qengjit është një prerje e klasës së lartë të qengjit që është e përkryer për marinimin, barbecuing dhe tiganisje. Është e butë dhe plot aromë.
Në këtë recetë, backstraps qengji janë marinuar në bimët e Lindjes së Mesme dhe erëza dhe pastaj kafe në perfeksion.
Qengji shoqërohet nga një krem i butë dhe freskues i kastravecit dhe kajsi me limon.
Çfarë do t'ju nevojitet
- Për Marinadë:
- 1 lugë gjelle fara qimnon
- 1 lugë gjelle piper i tymosur
- 2 lugë hudhër (copëtuar imët)
- 1 lugë gjelle
- koriandër (cilantro) (copëtuar imët)
- 1 lugë gjelle majdanoz i sheshtë fletë (copëtuar imët)
- 1/2 lugë çaji kripë deti
- 1/4 filxhan vaj ulliri
- 1 1/2 lbs./600g backstraps qengji
- Për kos:
- 3/4 filxhan kos natyral
- 1/2 kastravec (peeled, deseeded dhe copëtuar)
- 1 lugë gjelle nenexhik (copëtuar imët)
- 1/4 lugë çaji kripë deti
- Garniturë: 1/2 limon prerë në gjysmë
Si ta Bëni
- Kombinoje përbërësit e marinadës së bashku në një tas të madh jo reaktiv. Shtoni shtesat e qengjit dhe përzieni mirë në pallto. Mbuloni dhe ftohuni për të paktën 2 orë ose deri në 24 orë.
- Përgatitja e kosit të kastravecit vetëm para gatimit të qengjit. Kombinoje kos, kastravec, nenexhik, lëng limoni dhe kripë së bashku në një tas të vogël. Llokoçis mirë dhe vendosni mënjanë.
- Nxehtësi vuaj ose Barbecue në një nxehtësi të lartë. Kthehuni në të gjitha anët deri në mesatare të rralla - rreth 8-10 minuta.
- Kaloni qengjin në një pjatë dhe mbuloni lirshëm me fletë metalike për 5 minuta. Pas kësaj kohe feta qengjin diagonalisht dhe pastaj të shërbejë me kos kastravec dhe dy wedges limon.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1295 |
| Fat i shëndoshë | 98 g |
| Fat i ngopur | 34 g |
| Fat i pangopur | 49 g |
| kolesteroli | 331 mg |
| sodium | 316 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 89 g |