Siç shkon në treg, rrobat më të njohura të sallatës së restoranteve të Amerikës u shpikën nga Caesar Cardini në Tijuana të Meksikës. Ky recetë për veshjen e sallatës së Cezarit mund të përdoret gjithashtu si një përzierje perimesh ose përhapje sanduiçesh.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 yolks veze (nga vezët coddled, shih procedurën më poshtë)
- 2 karafil të hudhërve të mëdhenj
- 3 fileta të gjithë anchovy
- 3/4 filxhan majonezë
- 1/2 filxhan
- Parmigiano-Reggiano (e integruar)
- 1/3 filxhan
- vaj ulliri
- 1/4 filxhan lëng limoni (i freskët)
- 1 lugë gjelle ujë (të ftohtë)
- 1 lugë çaji piper i zi (ose për shije)
- kripë për shije
Si ta Bëni
Për të mbushur vezët:
- Vendi 2 vezë me temperaturë të dhomës në një tigan të vogël.
- Hidhni në ujë të vluar derisa vezët të mbulohen.
- Lëreni për 1 minutë, pastaj zbrazni dhe vraponi nën ujë të ftohtë derisa vezët të jenë mjaft të ftohtë për t'u trajtuar.
- Kur të ftohtë, të ndarë vezë dhe rezervoj yolks.
Për të bërë salcë:
- Shto pjesën tjetër të përbërësve të salcë në një blender, së bashku me yolks vezë.
- Përzier deri sa të qetë.
- Mbajeni frigorifer deri sa të nevojitet.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 153 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 36 mg |
| sodium | 150 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 4 g |