Ky recetë, e bërë me një lëng mishi të lehtë, është një pjatë e këndshme për një vakt të përditshëm familjar. Bëni qofte një ditë përpara për një vakt të zënë ditë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kile misri terren, 85% deri 90%
- 3 lugë gjelle thërrime bukë të thatë, të thjeshtë
- 2 lugë qepë të grirë
- 1 vezë të madhe, rrahur lehtë
- 1/4 lugë çaji kripë
- dash terren piper i zi
- 1 lugë gjelle vaj vegjetal ose shkurtim
- 1 kavanoz ose mund (10 deri 12 ounces) mish lope
- 1/4 filxhan krem kosi
- 1 pkg petë (të nxehtë, të gatuar dhe të ngopur)
Si ta Bëni
- Butësisht përzieni së bashku viçin, thërrimet e bukës, qepë të grirë, vezë dhe erëza. Forma në rreth 15 qepë.
- Në një tigan të madh, qepë kafe në vaj; derdhni yndyrë të tepërt. Llokoçis në lëng mishi; kuzhinierini mbi nxehtësi të ulët për rreth 15 minuta ose derisa të përgatiten qumësht. Përzihet në salcë kosi; ngrohjes.
- Shërbyer me petë nxehtë gatuar.
i lidhur
Kërpudhat e lehtë të kokës
Mishra të Përsosur
Mishra italiane të Maria
Turqia Meatballs
Barishte dhe hudhra
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 622 |
| Fat i shëndoshë | 31 g |
| Fat i ngopur | 12 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 341 mg |
| sodium | 2,362 mg |
| karbohidratet | 38 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 46 g |