Kjo byrek tradicional i bariut është bërë me qengjin. Torta e shepherd, e njohur edhe si byrek vilë, kur është bërë me viçi, është një favorite e vjetër angleze. Është një familje e preferuar në të dy anët e Atlantikut.
Për të bërë një byrek vilë stil , përdorni mish lope mbetur mish i grirë dhe mish lope. Ky version i ngadaltë i tenxhere është një tjetër opsion i mirë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota qengji i pjekur (gatuar dhe copëtuar)
- 1 lugë gjelle qepë (copëtuar imët)
- 2 gota me lëng mishi (nga qengji i pjekur ose lëng mish i përgatitur)
- kripë për shije
- piper për shije
- 2 gota patate me pure (të përgatitur me qumësht dhe seasonings sipas dëshirës)
- 1 lugë gjelle gjalpë
- 1/8 lugë çaji piper
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 400 F.
- Kombinoje qengjin e copëtuar, lëng mishi dhe qepë të copëtuar; sezoni me kripë dhe piper për shije.
- Vendosni pjesën e poshtme të një gjellë të pjekjes buttered me një shtresë të gjysmës së patate të pjekura.
- Shtoni përzierjen e mishit, pastaj mbuloni me patate të mbetura. Ose, mishi dhe lëng mishi mund të vendosen në pjatën e pjekjes së parë pastaj të kryesuar me të gjitha patate pure.
- Pini pure patatet duke shijuar me gjalpë, sasi me kripë, piper dhe paprikë, pastaj piqni për rreth 30 minuta, ose derisa shija e pjekur e patates është e pjekur dhe bythaku është ndezur tërësisht.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 294 |
| Fat i shëndoshë | 16 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 72 mg |
| sodium | 147 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 19 g |