Udhëtoni në ishuj (mirë, të paktën në mendjen tuaj) me këtë Margarita Hawaiian të ngrirë. Është një koktej i shkëlqyeshëm i përzier me një aromë të fortë të luleshtrydhe dhe pineapple.
Nëse përzierja është shumë e trashë njëherë e përzier, shtoni më shumë përzierje me lagështirë ose sekondë trefishe: nëse është shumë e hollë, shtoni më shumë akull.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan akulli
- 1 1/2 ounces
- tekila
- 1/2 ons
- sekondë e trefishtë
- 2 ounces
- luleshtrydhe (të freskëta ose të ngrira)
- 2 ounces
- pineapple (të freskëta ose të konservuara)
- 2 dash
- misër të përzier
- Garniturë: 1 fetë e luleshtrydhe
- Garnizoni: 1 copë pineapple
Si ta Bëni
- Derdhni përbërësit në një blender.
- Përzier deri sa të qetë.
- Hidh përmbajtjen në një xhami të ftohtë xhami .
- Garnizoni me luleshtrydhe dhe pineapple.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 902 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 1 mg |
| sodium | 25 mg |
| karbohidratet | 208 g |
| Fibër diete | 25 g |
| proteinë | 20 g |