Nëna ime dhe nëna e saj para saj, kanë gatuar Junglee Pulao për vite me rradhë. Kjo është një gërmadha e të gjitha llojeve të përbërësve, prandaj emri i shëmtuar (Junglee do të thotë të egra ose të çmendur në Hindi), e cila erdhi rreth një orari kur familja ishte duke u argëtuar dhe duke u përpjekur të ishte krijues!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 250 gms mishi i mbetur (qengji ose viçi) kerri
- 1 filxhan oriz Basmati
- 1 qepë të madhe
- 2 domate të mëdha
- 2 tbsps paste hudhër
- 1 tbsp paste xhenxhefil
- 2 lugë pluhur koriandër
- 1 pluhur qimnon veze
- 1/2 pluhur shafran i Indisë
- 2 chilies gjelbër çarë gjatësi
- 1 tbsp garam masala pluhur
- 1 filxhan perime të përziera (fasule, bizele, karrota, lulelakër, patate, etj)
- 2 1/2 gota ujë të nxehtë
- 3 tbsps perime / kanaçe / luledielli vaj gatimi
Si ta Bëni
- Lani oriz Basmati mirë dhe zhytuni në një tas me ujë për 15-20 minuta.
- Nxehtësia e vajit në një tigan të thellë dhe të thellë dhe shtoni qepë. Fry deri golden.
- Shto hudhër dhe xhenxhefil pastes dhe skuq deri sa të lehta kafe.
- Shto të gjitha erërat e pluhur, domate dhe chilies gjelbër. Fry derisa vaj fillon të ndahet nga masala.
- Shto orizin, mishin e mbetur të mishit, veggies, dhe ujë dhe përzierje mirë. Shtoni kripë në shije.
- Sillni orizin në një çiban, zierni, mbuloni dhe gatuani derisa uji të thahet. Nëse orizi është akoma pak i papjekur shtoni gjysmë gotë ujë dhe vazhdoni të gatuani.
- Shërbyer tuba të nxehtë me kos të freskët dhe një turshi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 474 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 64 mg |
| sodium | 209 mg |
| karbohidratet | 59 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 24 g |