Gjethet e gjelbra nga bima e fava-sytë, ajo që rritet fasulet që janë kaq shumë punë për të dyfishtë-shell, kanë një aromë të freskët, megjithatë të freskët. Nëse jeni me fat saqë i gjeni ato në treg, përpiquni t'i thërrisni ato për të nxjerrë në pah aromën e tyre delikate. Kjo recetë është po aq një metodë si një recetë, kështu që shumat rriten dhe shtoni erëza si ju pëlqen.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 pound perime fava
- 2 lugë gjelle gjalpi i prerë në copa të vogla ose vaj ulliri (ose një kombinim)
- Kripë e mirë e detit për shije
- Lëng limoni të freskët për shije (opsionale)
Si ta Bëni
- Pastroni tërësisht zarzavate dhe zgjidhni ato për gjethe të dëmtuara dhe rrjedha të trasha.
- Nxehni një tigan të madh, saute pan ose tenxhere (kyç këtu është një sipërfaqe e gjerë) mbi nxehtësinë e lartë. Pasi të nxehtë, shtoni gjalpë dhe / ose vaj. Ajo duhet të shkrihet dhe / ose nxehet menjëherë. Shpejt shtoni zarzavate fava dhe kuzhinier, duke nxitur, derisa ata janë leshuar. Ngrohja dhe nxehtësia e lartë ndihmojnë që çdo lëng që lihet lë të zhduket shpejt.
- Transferoni zarzavate të gatuara të fava në një pjatë ose pllaka shërbyese dhe spërkatni me kripë për shije.
Shërbyer zarzavate fava nxehtë ose të ngrohtë. Një shiringë me limon nuk është një shtesë e keqe nëse keni limona të freskëta përreth.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 108 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 15 mg |
| sodium | 170 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 2 g |