A keni mish pule të mbetur nga darkë e natës së kaluar? Ky pulë e shpejtë e mishit është një recetë super e shpejtë dhe e shijshme që është e përkryer për ripërdorimin e mbetjeve tuaja për të bërë një darkë interesante javore.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë vaj ulliri
- 1 qepë, copëtuar
- 3 karafil hudher, i grirë
- 1 deri në 2 speca jalapeno, të grirë
- 2 deri në 3 gota mbetur i ngrirë
- rulet mishi
- 2 (14-ons) kanaçe domate diced, undrained
- 1 (8-ons) mund salcë domate
- 2/3 filxhan supë viçi
- 2 (15-ons) kanaçe fasule të zeza, shpëlarë dhe drenazhuar
- 2 lugë gjelle pluhur djegës
- 1 lugë çaji qimnon
- 1/2 lugë çaji
- Salcë Tabasco
- Kripë dhe piper për shije
Si ta Bëni
- Në vaj të ullirit të ngrohjes në masë të madhe mbi ngrohjes mesatare. Shtoni qepë dhe hudhër; kuzhinier dhe llokoçis për 5 minuta. Shto piper jalapeno; kuzhinier dhe llokoçis për 3 minuta.
- Shtoni mish, domate me dics, salcë domate, supë viçi, fasule të zeza, pluhur djegës, qimnon, Tabasko, dhe kripë dhe piper për shije. Sillni një zierje; zvogëloni nxehtësinë në të ulët dhe zierni për 25 deri në 35 minuta derisa të pakësoni pak. Shërbyer menjëherë me salcë kosi, djathë parmesan, dhe më shumë jalapenos.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1062 |
| Fat i shëndoshë | 45 g |
| Fat i ngopur | 24 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 113 mg |
| sodium | 466 mg |
| karbohidratet | 102 g |
| Fibër diete | 32 g |
| proteinë | 67 g |