Ky version i Salës Nantua, një salcë klasike e ushqim deti, është bërë duke inkorporuar gjalpë krem dhe krem në një salcë bazë Bekamel. Tradicionalisht, megjithatë, ajo është bërë me karavidhe.
Nantua salcë është e shijshme me peshk dhe prodhimet e detit, sidomos butak.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kuart
- Bekamel salcë
- 6 oz.
- gjalpë karkalec
- 1/2 filxhan krem të rëndë
Si ta Bëni
- Në një tigan të thellë, ngrohni Bekamelin në një zierje.
- Llokoçis në gjalpë krem dhe krem dhe kuzhinier për një tjetër minutë. Shërbej menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 101 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 59 mg |
| sodium | 453 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 5 g |