Kjo fërkim i freskët i lagësht është i përsosur për turqinë. Kombinimi i flavors me një kontakt të acidit të kryer këto barishte të drejtë në mish. Sigurohuni që të merrni rubin nën lëkurë për të vërtet sezonin e mirë të Turqisë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan
- vaj ulliri
- 1 lugë gjelle
- Salcë Worcestershire
- 1 lugë gjelle verë të bardhë
- 1 lugë gjelle
- Uthull balsamike
- 4 lugë çaji
- rozmarinë (e freskët, copëtuar)
- 4 lugë çaji
- trumzë (të freskëta, copëtuar)
- 4 lugë çaji qepë (grirë)
- 4 lugë çaji hudhër (grirë)
- 2 lugë çaji urtë (të freskëta, copëtuar imët)
- 2 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit dhe përzihet mirë, derisa vaji i ullirit është i përfshirë mirë në pjesën tjetër të fshij.
- Turqia e thatë thatë me peshqir letre dhe zbatohet përzierje në të gjithë zogun. Sigurohuni që ta merrni nën lëkurën e gjirit. Ne sugjerojmë që të bëjmë përzierje një ditë para se të përdorni për t'i lënë aromat të kombinohen në mënyrë të përshtatshme. Shitore në një enë hermetike në frigorifer deri në gatishmëri për t'u përdorur.
- Hidhni çdo fërkim të mbetur që ka ardhur në kontakt me mishin e papërpunuar.
- Nëse jeni të interesuar të përdorni disa nga këto fërkime të lagura si baste, thjesht përgatitni recetë sipas udhëzimeve, por ndani përzierjen në gjysmë. Përdoreni gjysmën siç tregohet më sipër. Vendoseni gjysmën tjetër në një tas dhe shtoni 1/2 gotë ujë ose verë të bardhë. Llokoçis për të kombinuar. Në gjysmën e kohës të gatimit, filloni të bastoni me përzierje. Bëni kështu çdo 15 deri në 20 minuta derisa të bëhet pothuajse turqi, rreth 15 minuta. Heq bastin e mbetur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 563 |
| Fat i shëndoshë | 55 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 40 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 4,828 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 2 g |