Kjo recetë e thjeshtë e çajit të sanduiçit të sallatës së vezëve është e thjeshtë në metodën e përgatitjes së saj dhe shijen e saj. Ju mund të përdorni herbs të thata ose të freskëta, në varësi të asaj se sa kohë keni për t'i bërë ato dhe vezët mund të jenë të ziera të vështira disa ditë më parë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 vezë (i zier, i ftohur pas valë për të parandaluar yolks gjelbër)
- 1 Tbsp. mayo ose mayo alternative
- 1 Tbsp. kos të thjeshtë
- 1 Tbsp. dijon mustardë
- 1 tsp. kopër (copëtuar ose tharë)
- 1 tsp. copëtuar ose majdanoz të freskët
- Kripë e detit dhe tokë e freskët
- piper i zi , për shije
- 4 feta bukë (Buka e bardhë është përdorur tradicionalisht, por ju mund të përdorni bukë të plotë ose bukë gruri për të shëndetshëm
- sanduiçe çaji .)
Si ta Bëni
- Mash vezë, mayo, kos dhe mustardë me një masher patate ose një pirun.
- Llokoçis në bimët dhe erëzat.
- Përhapeni sallatën e vezëve në dy feta bukë.
- Kryeni sallatën e vezëve me dy feta të mbetura të bukës.
- Hiqni korezat dhe fërkoni sanduiçe dy herë, diagonalisht, për të bërë katër sanduiçe çaji nga çdo sanduiç i madh.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 166 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 209 mg |
| sodium | 326 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 11 g |