Kjo gjelle e shijshme e kremsuar eshte nje ushqim rehatshmeria tejet e shkathët. Mund të shërbehet në një larmi të madhe sendesh, duke përfshirë: dolli, predha të pjekura, biskota, bukë misri, petë ose ndonjë niseshtesë tjetër që ju përshtatet.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 lugë gjelle gjalpë
- 1 filxhan me kërpudha të freskëta me feta
- 4 lugë
- Miell
- 1 1/2 gota qumësht
- 1/2 filxhan
- supë pule , ose më shumë qumësht
- 1 deri në 2 lugë pimiento, drenazhuar
- 1/2 deri 3/4 filxhanë bizele të ngrira, i gatuar
- 3 filxhanë të dyshuar të gatuar të Turqisë
- Kripë dhe piper për shije
Si ta Bëni
- Shkrihet gjalpi në një tigan mbi ngrohjen mesatare dhe të ulët.
- Shto kërpudha dhe kuzhinier deri në ngjyrë kafe.
- Shto miellin dhe llokoçis derisa të absorboheni mirë.
- Ngadalë shtoni qumësht dhe supë, nxitje vazhdimisht.
- Cook, nxitje, deri thickened. Shto përbërësit e mbetur dhe kuzhinier deri nxehtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 790 |
| Fat i shëndoshë | 36 g |
| Fat i ngopur | 13 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 328 mg |
| sodium | 924 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 96 g |