Ky recetë e mrekullueshme e ëmbël dhe e pjekur për arra suedeze është një hit i madh me fëmijët. Ju mund të pjerrët fasule vanilje Madagaskar në vodka në vend të përdorimit të ekstraktit të blerë vanilje. Çdo herë që përdorni një pjesë të kësaj vanilje, shtoni pak vodka. Vanilina vetëm vazhdon të bëhet më mirë dhe më mirë me moshën!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 metër gjysmë pecan gjysmë
- 2 bardha të vezëve
- 1 filxhan sheqer
- 1/2 deri 1 lugë çaji kanellë
- Kripe kripë
- 1 lugë çaji vanilje (mundësisht në shtëpi)
- 1/2 filxhan gjalpë
Si ta Bëni
1. Ngrohni furrën në 325 gradë. Beat vezë të bardhë deri frothy. Shtoni kripë, pastaj sheqer, një lugë gjelle në një kohë, duke rrahur deri në majat e ngurta; llokoçis në kanellë, kripë dhe vanilje. Palosni arra në meringë. Shkrihet gjalpi në pan 15x10 inch jellyroll. Derdhni arra të veshura mbi gjalpë.
2. Piquni 30 minuta, përzierni çdo 10 minuta, derisa arra të jenë kafe të lehta dhe të gjithë gjalpi absorbohet. Cool dhe ruajtur në enë hermetik.
Shërben 8-10
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 477 |
| Fat i shëndoshë | 42 g |
| Fat i ngopur | 9 g |
| Fat i pangopur | 21 g |
| kolesteroli | 24 mg |
| sodium | 42 mg |
| karbohidratet | 27 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 5 g |