Kjo salcë e gjallë me Barbecue është e lidhur me ujin e Jack Daniel. Melasë dhe sheqer kafe ëmbëlsojnë salcën, dhe ketchup dhe uthull japin shije së bashku me aromë tymi dhe salcë Worcestershire.
Përdore këtë salcë flavorful mbi brinjë ose të shërbejë atë me mish derri tërhequr. Ajo bën një piper të shijshëm për burgers ose Barbecue pule, too.
i lidhur
Melasë në jug të stileve Salcë Barbecue
Jim Beam Bourbon Barbecue Sauce
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan Jack Daniel Tennessee Whisky (ose për shije)
- 1 qepë të vogël (copëtuar)
- 4 karafil hudhër (copëtuar imët)
- 2 gota ketchup
- 1/3 filxhan uthull
- 3 lugë Salcë Worcestershire
- 1/2 filxhan sheqer kafe (paketuar fort)
- 3/4 melasë filxhan
- 1/2 lugë çaji piper
- 1/2 lugë gjelle kripë
- 1/4 filxhan paste domate
- 1 lugë çaji tym të lëngshëm
- 1/2 lugë çaji salcë Tabasco, ose për të shijuar
Si ta Bëni
- Kombinoje qepën e copëtuar, hudheren dhe Jack Daniels në një tigan prej 3 katësh. Ziej deri sa qepja është e tejdukshme, rreth 10 minuta.
- Shto ketchup, uthull, salcë Worcestershire, sheqer kafe, melasë, piper, kripë, paste domate, aromë tymi, dhe salcë Tabasco; të çojë në vlim. Ulja e nxehtësisë në të ulët dhe zierje e zbuluar derisa të reduktohet dhe të trasha. Kjo do të zgjasë rreth 15 deri 25 minuta dhe rekomandohet një ekran spërkatës.
- Shtoni më shumë Jack Daniels uiski nëse dëshirojmë një aromë më të fortë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 122 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 9 mg |
| sodium | 433 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 4 g |