Salcë e peshkut është aq e domosdoshme për kuzhinën vietnameze, pasi kripë është për kuzhinën perëndimore dhe salcë soje është në gatim kinez. Këtu është i kalitur me përbërës të tjerë për të dhënë një shije të ëmbël dhe të lagësht.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 karafil hudher
- 1 filxhan me ujë
- 4 lugë lëng limoni
- 4 lugë sheqer
- 2/3 filxhan salcë peshku
- 1/2 deri në 1 lugë çaji ngjitës i kuq djegës (sipas dëshirës)
- Opsionale: karrota me feta të hollë
Si ta Bëni
- Thitni me hollë hudhërin
- Në një tas të vogël, kombinoni të gjithë përbërësit deri sa sheqeri të shpërbëhet.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 61 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1.865 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |