Ky kerri viçi është i lehtë për t'u përgatitur dhe gatuar gjatë gjithë ditës në tenxhere të ngadaltë. Pluhur curry dhe disa flavors Creole erëza merak, dhe ju ndoshta keni përbërësit në dorë. Domate qepë të vogla të bardha e bëjnë këtë mish lope një darkë të përzemërt dhe të kënaqshme.
Shërbejeni këtë kerri të shijshme me oriz ose petë dhe një sallatë të hedhur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë vaj ulliri ose vaj perimesh
- 1 1/2 £ mish lean mish lean ose mish të tjera të ligët, prerë në kube
- 1/4 miell filxhan
- 1 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji Creole ose Cajun erëza
- 1/2 lugë çaji pluhur hudhër
- 2 qepë të mesme, feta
- 1 mund (14.5 ounces) domate diced, drenazhuar
- 3/4 filxhan supë viçi
- 4 lugë çaji
- pluhur kerri , ose për shije
- 1 kavanoz (rreth 12 ounces) qepë të vogla të bardha, drenazhuar ose qepë të ngrira të perla
Si ta Bëni
- Nxehtësia e vajit të perimeve në një tigan të madh mbi nxehtësinë mesatare.
- Në një qese për ruajtjen e ushqimit ose në një cekët të cekët, kombinoni miellin, kripën, erëza kreol dhe pluhur hudhër; gjuaj viç me përzierje.
- Shtoni viçin e veshur në tigan së bashku me qepë me feta. Cook, nxitje, për rreth 4 deri në 6 minuta, ose derisa viçi është i thekur dhe qepë janë të butë.
- Transferoni përzierjen e viçit dhe qepëve në një tenxhere të ngadaltë 4-6 pikë. Hidheni supë viçi në tigan dhe kapni çdo copëz të ngjyrosur. Derdh mbi mish dhe qepë në tenxhere të ngadaltë.
- Shto domate dhe llokoçis në pluhur kerri dhe qepë të vogla të bardha.
- Cover dhe kuzhinier në ngrohje të ulët për 8 deri në 10 orë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 413 |
| Fat i shëndoshë | 19 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 101 mg |
| sodium | 405 mg |
| karbohidratet | 23 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 37 g |