Medallions derri i derrit janë të ndara dhe pastaj gatuar me një salcë me marmelatë me aromë. Salcë marmelatë është salcë me uthull, mjaltë, dhe salcë të nxehtë, atëherë është simmered me medallions derri derri për një vakt të shijshme.
Kjo recetë gjithashtu do të funksiononte mirë me bërxollat e derrit ose me krunde.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 12 ounce ëmbëlshembull portokalli
- 4 lugë uthull mishi
- 2 lugë mjaltë
- 1 lugë gjelle aziatike nxehtë hudhër salcë djegës (sambal) ose një dash apo më shumë salcë të tjera të nxehtë
- Pikë e kripës
- 2 kilogramë fileto derri
- 1/2 filxhan
- miell gjithandej
- 1/2 lugë çaji kripë
- Dash terren piper i zi
- 1 lugë gjelle vaj ulliri
Si ta Bëni
- Kombinoje marmelatë, uthull, mjaltë, salcë djegës aziatike dhe një majë kripë. Ziej deri sa të reduktohet me rreth 1/3, rreth 10 deri në 15 minuta.
- Pritini copëzat në feta prej 1 inç. Fluturoj pak me thembra të dorës suaj. Kombinoje miellin, kripën 1/2 lugë çaji, dhe piper në një qese për ruajtjen e ushqimit. Shake medallions fileto në miell përzierje deri mirë veshur.
- Nxehtësia e vajit të ullirit mbi ngrohjes mesme të lartë në një tigan të madh. Medalionet e skuqura për rreth 3 minuta në secilën anë. Shtoni salcë të reduktuar, mbuloni tiganin dhe ziejuni për rreth 15 deri në 20 minuta.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
- Tenderloin me mish derri të balsamit
- Mish derri me gjalpë barishte dhe mustardë
- Medaljonat e derrit me një salcë të thjeshtë Marsala
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 608 |
| Fat i shëndoshë | 25 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 131 mg |
| sodium | 471 mg |
| karbohidratet | 54 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 42 g |