Kombinimi i mustardës dhe melasë i jep mishit të gatuar me shije të ëmbël dhe të thartë. Ndërsa kjo është menduar për mish derri kjo salcë mund të përdoret edhe në pulë dhe viç. Mos kini frikë të eksperimentoni.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan (240 ml)
- mustardë e përgatitur
- 1/2 filxhan (120 ml) melasë
- 1/4 filxhan (60 ml) uthull musht
- 1/4 filxhan (60 ml) mjaltë
- 1 lugë gjelle (15 ml) vaj
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) oregano pluhur
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) trumzë pluhur
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) piper i zi terren
- 1/2 lugë çaji (2.5 ml) cayenne (opsionale)
- majë e kripës
Si ta Bëni
- Kombino përbërësit e thatë në një tigan. Shtoni uthull të mjaftueshëm për të bërë një paste të përzier. Përzihet mirë.
- Vendoseni mbi nxehtësi të lartë dhe shtoni përbërës të mbetur. Sillni një çiban, duke nxitur vazhdimisht. Ulja e nxehtësisë dhe ziej për 10 minuta, nxitje herë pas here.
- Hiqeni nga nxehtësia dhe le salcë të ftohet plotësisht para se të përdorni.
Nëse bëni përpara kohe, ruani në një enë hermetike në frigorifer deri në një javë.
Salcë bëhet më flavorful pas një ose dy ditë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 29 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 97 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |