Copat e copëzave të Turqisë janë të marinuar në një përzierje të thjeshtë të qumështit dhe erëza me erëza, atëherë ata janë të dëmtuar dhe të skuqur në përsosmëri.
Ndjehen të lirë për të përdorur copa copëtim turqi në këtë recetë, ose përdorni pulë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 deri në 2 kilogramë gjilpëra (prerë në copa 1 deri në 1 copë 1/2-inch)
- 3/4 filxhan gjysmë e gjysmë (ose qumësht)
- 1/4 lugë çaji hudhër pluhur
- 1 lugë gjelle
- Cajun ose erëza të Creole
- 1 deri në 1 1/2 filxhan miell gjithpërfshirës
- 1 shishe vaji për tiganisje të thellë
Si ta Bëni
1. Në një thesë të madhe për ruajtjen e ushqimit kombinoni gjizët e gjelbërimit, qumështin ose gjysmën e gjysmë, hudhër, dhe erëza Creole ose Cajun.
2. Le të marinarizohen marionetët në frigorifer për rreth 2 orë.
3. Nxehtësia e vajit në fryer thellë në rreth 360 °.
4. Prishni copat e Turqisë në miell, duke veshur mirë. Shkundni miellin e tepërt.
5. Skuqura thellë deri në kafe të artë, rreth 4 ose 5 minuta.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Tenderët me Spicy Fried Chicken
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 328 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 114 mg |
| sodium | 2,741 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 31 g |