Kjo është një salcë e mirë, e thjeshtë derri derri ose leckë për copa të mëdha të mishit (e shkëlqyeshme edhe në pulë!). Nëse nuk keni nevojë për këtë shumë, shkurtoni recetë poshtë me gjysmën.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 gallon / 3.8 litra uthull musht molle
- 1 kuart / 900 ml salcë Worcestershire
- 10 oz./300 ml limoni (lëngu)
- 3 tbsp./45 ml piper i zi
Si ta Bëni
1. Mix të gjithë përbërësit në një tenxhere të madhe dhe të çojë në një vlim të fortë për 10 minuta. Ky është një salcë e modës së vjetër, e vërtetë Southern Style, e shkëlqyeshme në pulë dhe shkurtime të mëdha të mishit të derrit (prapanicë Boston, supet, hams, gjithë hog, roasts derri, etj).
2. Mishi duhet gatuar mbi një zjarr të ulët (215 deri në 225 gradë F) dhe basted çdo 20 deri në 30 minuta (jo gjatë orës së fundit për copa të mëdha të mishit).
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 4 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 41 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |