Nëse nuk e keni provuar një salcë me bazë mustardë, atëherë ju jeni me të vërtetë të humbur në diçka vërtet të shijshme. Ky salcë punon mirë me pothuajse çdo mish të tymosur ose të pjekur në skarë, por është veçanërisht e përkryer për mish derri.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan mustardë të verdhë
- 1/2 filxhan uthull balsamic
- 1/3 filxhan sheqer kafe
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 2 lugë çaji salcë Worcestershire
- 1 lugë gjelle lëng limoni
- 1/2 teaspoon cayenne
Si ta Bëni
1. Vendosni të gjithë përbërësit në një tigan të mesëm. Sillni një zierje të butë mbi nxehtësinë mesatare për 1-2 minuta, duke nxitur shpesh. Ulja e ngrohjes në të ulët dhe le salcë ziej për një shtesë 25-28 minuta.
2. Hiqeni nga nxehtësia dhe lëreni salcën të ftohet plotësisht në temperaturën e dhomës para se të vendosni në një enë hermetike. Shitore në frigorifer për 3 deri në 4 ditë pas përgatitjes fillestare. Rewarm para përdorimit.
Nëse jeni duke e bërë këtë salcë për një hog të plotë, thjesht shtoni përbërësit me 8.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 21 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 2 mg |
| sodium | 90 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |