Ky spinaq i thjeshtë shndërron-skuqura çifte bukur me biftek.
Si gjithmonë, sa shumë erëza për të shtuar ulet në preferencën personale. Ndjehen të lirë për të zvogëluar sasinë e kripës dhe / ose hudhër nëse dëshironi, ose për të rritur sasinë e spinaq në 12 ounces. (Natyrisht, nëse je një tifoz i hudhërve gjithmonë mund të shtosh më shumë!)
Ky recetë për Skuqërr me spinaq me hudhër shërben 2 deri në 4.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë badiava ose vaj perimesh për llokoçis-tiganisje
- 2 lugë çaji hudhër të grirë
- 1/4 lugë çaji paste paste, ose për të shijuar
- 1/2 lugë çaji kripë, ose sipas shijes
- 10 ounces (përafërsisht) spinaq të freskët, të shpëlara dhe të thata (kam përdorur spinaq baby)
- 1/4 lugë sheqeri të grimcuar
- 1/4 lugë çaji aziatike vaj susam
- Piper i zi per shije, opsional
Si ta Bëni
- Kanë të gjithë përbërësit në dorë pranë sobës. Ngroheni wok dhe shtoni vaj, swirling kështu që ajo vjen në gjysmë të rrugës deri anët e wok.
- Kur vaji është i nxehtë, shtoni hudhër të grirë, paste paste dhe kripë. Llokoçis për disa sekonda derisa hudhra është aromatike.
- Shtoni spinaqin, llokoçisni për 1 deri në 2 minuta, derisa gjethet janë pothuajse të lara.
- Llokoçis në vaj sheqer dhe aziatik të susamit. (Shënim: nëse nuk e keni tashmë vajin e sheqerit dhe të susamit të matur, zhvendosni wokun në një furrë të ftohtë ndërsa ju bëni kështu, dhe pastaj kthejeni atë në ndezësin e nxehtë).
- Sasi e spinaq me pak piper të zi nëse dëshironi. Shërbejeni menjëherë.
Më shumë Recipes to Try
- Spinaq i skuqur me xhenxhefil dhe bajame
- Receta perime kineze
- Dosja e recetave ushqimore kineze
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 84 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 344 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 2 g |