Mbani sasi të vogla të këtij salçi në frigorifer për t'u ngrohur në çdo kohë. Gëzoni këtë salcë të shijshme me tortë, akullore ose puding bukë. Kjo salcë e modës së vjetër është bërë me sheqer, ujë dhe krem. Një vanilje pak i jep salcë shije shtesë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan sheqer (grimcuar)
- 1/4 filxhan uji
- 1 filxhan krunde të rënda
- 1/4 lugë çaji ekstrakt vanilje
Si ta Bëni
- Vendoseni sheqerin dhe ujin në një tigan të rëndë mbi nxehtësinë e ulët.
- Mbulo dhe kuzhinier për rreth 5 minuta, ose derisa sheqeri të shpërndahet. Rritja e nxehtësisë në mes të lartë dhe kuzhinier, duke nxitur shpesh, derisa sheqeri të kthehet në një ngjyrë kafe të mesme të artë, rreth 5 deri në 7 minuta.
- Me kujdes dhe ngadalë shtoni krem dhe vanilje, duke përdorur një lugë të gjatë të trajtuar prej druri për të ndezur. Ziej derisa karamela të shkrihet dhe blends në krem, rreth 2 minuta.
- Salcë do të jetë e qetë pak trasha. Shërbyer të ngrohtë ose të ftohtë.
- Shtoni pak më shumë krem para se të shërbeni nëse është shumë e trashë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Karamelat e kripura
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 47 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 3 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |