Ky është një salcë klasike me baze domate me ngarkesa shije. Ngrini lart nxehtësinë duke shtuar më shumë piper shprishur. Ky salcë është i përkryer në brinjët e zgara, derri i derdhur apo pule.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 gota ketchup
- 6 lugë uthull mishi
- 1/2 filxhan me ujë
- 3 lugë vaj vegjetal
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 2 lugë
- Salcë Worcestershire
- 2 sheqer gjelle sheqer
- 1 lugë çaji piper i kuq
- 1 lugë çaji hudhër (i grirë)
- 1 fletë gji
- 1/4 lugë çaji salcë Tabasco
- 1/4 lugë çaji piper i kuq
Si ta Bëni
1. Nxehtësia e vajit të perimeve në një tigan të mesëm. Shto hudhër të grirë dhe gatuaj për 15-30 sekonda derisa të bëhet aromatik. Shto ketchup, uthull mishi, uji, sheqeri, paprika, fletë gji, salcë Tabasco, piper kajsi, dhe lëng i një limoni të madh. Mos shto gjalpë në këtë pikë. Salcë zierje mbi ngrohjes mesme-të ulët për 8-10 minuta, nxitje herë pas here. Shikoni për djegie dhe temperaturë të ulët nëse është e nevojshme.
2.
Hiqni panin nga nxehtësia dhe nxisni gjalpin. Sapo të shkrihet, le të ftoheni për 10-15 minuta para përdorimit. Nëse bëni para kohe, piqni salcën për 30 minuta dhe vendosni në një enë hermetike në frigorifer për 4-5 ditë pas përgatitjes.
3. Për të përdorur: salcë baste mbi brinjë ose copa pule gjatë 15-18 minutave të fundit të kohës së gatimit. Salcë gjithashtu mund të nxehet dhe shërbehet në majë të pulave ose mishit të derrit të tërhequr, ose thjesht shërbehet në anën si një salcë në tryezë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 23 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 1 mg |
| sodium | 75 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |