Dashnorët e majonezëve do të gëzojnë këtë recetë për salcë të butë sallam, një kompliment i përsosur për përbërësit dhe perimet tuaja të preferuara të sallatës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë çaji uthull oriz
- 1 lugë çaji vaj perimesh
- 1 lugë çaji sheqer
- 1 lugë çaji salcë soje
- 1 lugë çaji qepë (i integruar)
- 2 lugë fara të bardha të susamit (toka)
- 1 deri në 2 lugë çaji majonezë (rregulloni shumën si ju pëlqen)
Si ta Bëni
- Përzihet uthull oriz, vaj, sheqer dhe salcë soje në një tas.
- Shto qepë të grirë dhe farat e susamit të susamit.
- Add majonezë si ju pëlqen.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 104 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 1 mg |
| sodium | 181 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |