Shërbejeni këtë salmon të freskët Newburg në oriz ose petë, ose mbi pite toaster, biskota, ose predha pastë pudre.
Mos nguroni të shtoni rreth 1/2 filxhan bizele steamed në pjatë në fund të kohës së gatimit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 lugë gjelle gjalpë
- 3 lugë miell
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji mustardë të thatë
- dash e piper
- 1 filxhan qumësht
- 1/2 filxhan gjysmë e gjysmë
- 1 mund (16 ounces) salmon, me lëng
- 2 yolks veze
- 1 lugë gjelle sherry të thatë
- 1 lugë gjelle djathë parmigë të integruar
- orizi, dolli, biskota të ndara ose predha me pështymë
Si ta Bëni
Në tigan të mesëm, shkrihet gjalpë mbi ngrohjes mesatare të ulët; llokoçis në miell për të bërë një paste të butë. Cook, nxitje, për 2 minuta. Llokoçis në kripë, mustardë të thatë dhe piper. Gradualisht shtoni qumësht dhe krem. Vazhdoni të gatuani dhe nxisni deri sa të trasheni.
Drain salmon, rezervuar lëngshme. Zgjidh salmonin, duke hequr pjesë të lëkurës dhe eshtrave.
Llokoçis salmon dhe lëngu i tij në salcë thickened. Llokoçis rreth 1/2 filxhan e përzierje të nxehtë në yolks vezë lehtë rrahur, nxitje të shpejtë.
Ktheni lëngun me yolks vezë në përzierje salcë në tigan. Cook për rreth 2 minuta më shumë, nxitje.
Llokoçis në sherry, djathë parmesan, dhe salmon pjekur.
Ngrohuni dhe shërbyeni mbi orizin, petë, dolli, biskota ose në predha me pështymë.
Shërben 4 deri në 6.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Salmon hajvan karamele
Peppers mbushur Me Salmon
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 389 |
| Fat i shëndoshë | 23 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 155 mg |
| sodium | 389 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 27 g |