Kafja turke zakonisht shërbehet ëmbël ose "e hidhur" (pa sheqer) pa qumësht. Është gjithashtu e përgatitur shpesh me kardamom dhe mund të përfshijë edhe përbërës si ekstrakt bajame, karafil , dhe vanilje. Kjo recetë e Spice Turkish kafe riffs mbi traditën me një shumëllojshmëri të erëza ngrohjes.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 ounces ujë të ftohtë
- 1 tërë kardamom pod, ose 1/8 lugë çaji kardamom tokë
- 1 karafil të tërë, ose 1/16 lugë çaji karafil
- 1/2 shkop
- kanellë , ose kanellë 1/4 lugë çaji
- 1 ekstrakt me ekstrakt vanilje të pastër
- 2 lugë sheqer
- 2 lugë çaji terren kafeje pluhur (ose shumë të butë)
Si ta Bëni
- Në një ibrik 8-ounce, kombinoni ujin, erëzat dhe ekstraktin e vaniljes. Llokoçis.
- Shtoni sheqerin dhe kafen. Mos u tronditni.
- Sillni lëngun në një çiban afër-nxehtësisë mesatare.
- Kur shkuma rritet në qafën e ibrikut, hiqeni atë nga nxehtësia. Shikoni atë nga afër dhe mos lejoni që të valojë.
- Lejo që shkuma të zgjidhet.
- Kthejeni tenxhere në sobë dhe përsëritni hapat 4 dhe 5 disa herë, derisa shkuma është e trashë.
- Shpërndani shkumë në mënyrë të barabartë në mesin e kupave tuaja të demitasse .
- Lejo që bazat e kafesë të vendosen në ibrik për rreth një minutë.
- Hidh kafe në gota, duke u kujdesur për të lënë në terren, erëza, dhe llum në tenxhere.
- Shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 670 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 41 mg |
| karbohidratet | 45 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 1 g |