Suxhuk i pjekur në skarë në një karavan apo pite të ngrohur, në krye me një qimnon të thekur dhe salcë kos të nenexhik. Nëse jeni të lodhur nga qeni i zakonshëm i nxehtë i cookout dhe kërkoni të provoni diçka të re, atëherë kjo është sigurisht sandviçësh me suxhuk për t'u provuar!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 salcice qengji
- 6 qepë të nxehtë të qenve të shijshëm të thekur ose bukë pita
- Për salcë:
- 1 1/2 gota (360 ml) kos të thjeshtë grek
- 1 domate të vogla, të mbjellura dhe të copëtuara
- 4 gjethe nenexhik, copëtuar imët
- 1 hudhër karafil (i grirë)
- 2 lugë çaji / 10 ml fara qimnon (i tharë)
- 6 tërësi kokrrizash
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml kripë deti
Si ta Bëni
Për përgatitjen e salcës:
- Fasulet e qumeshtit te kollitjes ne nje tigan per 1-2 minuta, shtoni kokore dhe dolli per nje minute shtese. Hiq nga nxehtësia.
- Duke përdorur erëz ose mulli kafeje, pulverize qimnon dhe piper deri pluhur.
- Hidh kos në një tas të madh. Llokoçis në qimnon dhe piper piper i derdhur, kripë dhe hudhër. Shto nenexhik copëtuar dhe domate për përzierje dhe llokoçis për të kombinuar. Mbajeni në frigorifer deri sa të jeni gati për t'u përdorur.
Për përgatitjen e salcice:
- Ngrohni skarë për ngrohjen mesatare të lartë. Vendi salcice qengji mbi vuaj dhe kuzhinier për 10-12 minuta, duke u kthyer shpesh.
- Gjatë minutave të fundit të kohës së gatimit, shtoni buns për të ngrënë ose vendosni pitas në fletë metalike dhe hidhni në skarë për të ngrohur. Hiqni nga nxehtësia dhe vendosni salcice qengji mbi bukën e zgjedhjes suaj dhe të lartë me salcë kos dhe cilantro copëtuar.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 290 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 8 mg |
| sodium | 570 mg |
| karbohidratet | 47 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 10 g |