Kjo ushqim zakonisht bregdetar indian është ngrënë me curries, trazim-skuqur dhe madje edhe më vete. Nuk ka asgjë si Sannas të ngrohtë, të butë dhe me gëzof për të shkuar me një derri Vindaloo ose Sorpatel !
Çfarë do t'ju nevojitet
- 500 gram oriz
- 2 coconuts mesme
- 500 ml Goan verdy ose 2 1/2 teaspoons maja te thata
- 2 teaspoons sheqer (për përzierje me maja nëse përdorni)
- Kripë për shije
- 4 teaspoons sheqer (për të shtuar të qëlloj)
- 1 filxhan ujë të ngrohtë (nëse përdorni maja)
Si ta Bëni
- Lani orizin mirë dhe ngjiteni në ujë brenda natës. Në mëngjes, derdhni ujin dhe bluajini orizin në një ngjitës të butë me një gji të vogël. Nëse ju nuk jeni duke përdorur toddy, bluaj orizin më vete.
- Heq kokosit nga guaska dhe bluaj atë në një paste shumë.
- Nëse jeni duke përdorur maja, përziejeni atë me 2 lugë sheqer dhe ujë të ngrohtë. Ndajeni mirë. Lejuni të uleni për disa minuta dhe kjo do të fillojë të rritet.
- Përziejeni orizin dhe pasta të kokosit së bashku në një tas të madh të thellë dhe shtoni ujë të freskët / maja. Mix mirë për të formuar një qëlloj të trasha.
- Lejoni që kjo pjekje të thaheni për 4 deri në 5 orë.
- Grease një qëndrim Idli (ose enë të vogla ramekin me një vaj të vogël gatim dhe derdh gatuaj të mjaftueshëm në enët myk / ramekin për të mbushur rreth 3/4 e rrugës.
- Vendosni pjatat stand / ramekin në avull dhe avull për së paku 20 minuta (ose derisa gatuar - një kruese dhëmbësh të futur në qendër do të dalë i pastër) në flakë të lartë.
- Kur të gatuar, hiqni butësisht nga molds Idli / ramekin dhe shërbejini nxehtë me një kerri të zgjedhur prej jush.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 429 |
| Fat i shëndoshë | 17 g |
| Fat i ngopur | 12 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 1 mg |
| sodium | 576 mg |
| karbohidratet | 52 g |
| Fibër diete | 15 g |
| proteinë | 27 g |