Kjo është një mënyrë e mirë për të marrë një biftek jo aq të butë dhe ta kthejnë atë në diçka fantastike. Kjo biftek i rrumbullakët është marinuar në një përzierje aromë shije, e pjekur në skarë nxehtë dhe të shpejtë, dhe gdhendur në shirita të hollë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 paund (700 g) biftek i rrumbullakët, i trashë 1 inç
- 1 avokado e madhe, diced
- 1/2 filxhan (120 ml) copëtuar qepë të kuqe
- 1/3 filxhan (80 ml) përzierje me pije të ngrirë margarita, shkrirë (ose përdorni lëng limoni 1/4 filxhan (60 ml)
- 2 lugë (30 ml) cilantro të freskët, copëtuar
- 2 lugë (30 ml) vaj vegjetal
- 2-4 karafil hudher, i grirë
- 2 lugë çaji (10 ml)
- qimnon terren
- 1 1/2 teaspoons (7.5 mL) kripë trashë
- 1 lugë çaji (5 ml)
- piper i zi
Si ta Bëni
- Kombinoje përzierje me margarita, cilantro, vaj vegjetal, hudhër, qimnon, kripë dhe piper.
- Rezervoni 2 lugë përzierje dhe derdhni mbetur në një qese plastike të mbyllur.
- Add steaks në përzierje, duke u kthyer në pallto. Siguro qesen dhe ftohuni per 2-8 ore.
- Ngrohni skarë për ngrohjen mesatare të lartë.
- Hiqeni steaks nga qese dhe hidhni marinadën.
- Vendi steaks në djeg dhe kuzhinier deri bërë, rreth 6 deri në 8 minuta në anën.
- Ndërkohë, kombinoni 2 lugë marinade me avokado dhe qepë.
- Toss deri në mënyrë të barabartë të përziera.
- Hiqeni steaks nga skarë, le të mishit pushim për 5 minuta dhe të gdhend në feta hollë. Shërbyer me avokado salsa.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1499 |
| Fat i shëndoshë | 153 g |
| Fat i ngopur | 52 g |
| Fat i pangopur | 75 g |
| kolesteroli | 146 mg |
| sodium | 5,452 mg |
| karbohidratet | 22 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 13 g |