Ju nuk mund të mendoni për të shërbyer shalqi ëmbël me djathë feta kripur, por kombinimi është në fakt mjaft e shijshme dhe freskuese. Është gjithashtu një preferencë greke në verë dhe është ngrënë si një meze të lehtë ose një vakt të lehtë. Ky variant përfshin feta letre të hollë të qepëve të kuq dhe një copë uthull balsamic për ta kthyer këtë kombinim të shkëlqyer shije në diçka të vërtetë të paharrueshme.
Kjo sallatë është pjatë e përkryer për të sjellë në një cookout ose picnic pasi nuk ka marule që do të merrni lagështi. Është gjithashtu pak e zakonshme dhe do të shtojë ngjyrë në çdo tavolinë shuplakë. Ju mund të kubike shalqi, ose për një prezantim edhe më të bukur, përdorni një balerin pjepër për të bërë sfera të përsosur të frutave. Sigurohuni që të blini një shalë pa farë, kështu që nuk jeni të mbërthyer duke hequr fara para prerjes. Dhe ndjehen të lirë për të shtuar disa nenexhik të freskët për një grimë të gjelbër.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 deri në 4 gota shalqi kockore
- 1 qepë të kuqe të mesme, të prerë në feta letre të hollë
- 1 filxhan i copëtuar ose i kubizuar
- djathë feta
- 1 lugë çaji
- uthull balsamic ose
- vinaigrette balsamike
Si ta Bëni
- Vendi shalqi në një tas, krye me shumicën e qepëve, dhe pastaj shtoni djathë feta.
- Vendos qepat e mbetura në krye.
- Sasi e vogël me uthull balsamic dhe shërbejnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 157 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 33 mg |
| sodium | 347 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 7 g |