Kjo salcë e hollë me salcë është shtuar në mish derri të tërhequr pasi ajo është tymosur dhe u tërhoq. Kjo e mban mishin me lagështi dhe shton aromë. Është një kombinim i thjeshtë i uthullit të mollës, ujit dhe shanseve më të mira të nxehta të derrit .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 gota / 360 ml uthull molle
- 1/2 filxhan / 120 ml ujë të nxehtë
- 2 lugë / 30 ml sheqer kafe
- 1 lugë gjelle / 15 ml paprika
- 1 lugë çaji / 5 ml piper i zi
- 1 lugë çaji / 5 ml kripë
- 1 lugë çaji / 5 ml cayenne
Si ta Bëni
1. Në një tigan të mesëm, kombinoni ujë dhe sheqer ngjyrë kafe mbi nxehtësi të mesme, deri sa të treteni. Shtoni përbërësit e mbetur dhe zvogëloni nxehtësinë në të ulët. Ziejeni për 5 deri në 7 minuta.
2. Hiq nga nxehtësia dhe le të qëndrojë për 3 deri në 4 minuta.
3. Ngadalë shtoni salcë në derri. Duke përdorur darë, butësisht kthejnë mishin. Derri i tërhequr duhet të jetë i mbuluar lehtë dhe në mënyrë të barabartë, as i thatë as i thatë. Vendi në buns ngrohtë sanduiç dhe të shërbejë me coleslaw.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 107 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1,180 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |