Pjerrësia e këtyre grirëve të mishit të derrit është krejtësisht e jona. Rregulloni përbërësit që të kujdeseni për shijen tuaj. Sido që të jetë, djegëse ose e butë, këto ëmbëlsisht bërxolla të mishit të pjekur në skarë do të bëhen shpejt një nga recetat tuaja të preferuara.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 3/4-inch bërxolla të trasha derri derri
- 1 1/2 lugë
- kafe sheqer
- 2 teaspoons pluhur djegës
- 1 piper jalapeno, mbjellë dhe grirë
- 1 deri në 2 karafil hudhër, të grirë
- 1 lugë çaji qimnon
- 1 lugë çaji piper i kuq
- 1/2 lugë çaji qepë pluhur
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/2 teaspoon piper i zi
Si ta Bëni
1. Mix së bashku përbërësit e thatë. Fshij tërësisht përzierjen e erëzave në të gjithë sipërfaqen e secilës copë derri. Vendi grirë derri në gjellë të cekët, mbuluar me përfundojë plastike dhe vendin në frigorifer për 30 minuta.
2. Ngrohni skarë për ngrohje mesatare. Griloni për 10 deri në 12 minuta, në varësi të trashësisë. Sapo të gatuar, hiqni nga nxehtësia dhe shërbejeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 180 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 33 mg |
| sodium | 76 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 13 g |