Brining pule, gjeldeti, dhe pulave të tjera është një mënyrë e madhe për të shtuar aromë dhe lagështi në mish para se të gatuaj atë. Ky recetë e lehtë për shëllirë mund të përdoret për të ngrënë një gji të tërë të gjelit, një pulë të tërë ose një gjeli të tërë.
Në formën e saj më të thjeshtë, shëllirë është një zgjidhje e kripës në ujë. Në përgjithësi, për të ngrënë pule, gjeldeti dhe shpezët e tjera, shtojmë sheqer dhe disa erëra të thjeshta.
Kur shtoni pulën tuaj në zgjidhjen e kripës, lëngu duhet të jetë i akullt. Ngrohja me temperaturë dhome mund të jetë një rrezik për sigurinë e ushqimit .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 gallon ujë
- 1 filxhan kripë Kosher
- 1/2 filxhan sheqer kafe
- 1 lugë gjelle peppercorns zi (e tërë)
- 1 lugë gjelle
- allspice (e tërë)
- 8 gota akulli
Si ta Bëni
- Kombinoje ujin, kripën, sheqerin, peppercorns, dhe allspice në një magazinë të madhe. Llokoçis për të shpërndarë kripën dhe sheqerin.
- Sillni një çiban, pastaj largoni nga nxehtësia. Lejoni që shëllirë të ftohet plotësisht.
- Shtoni akullin, dhe pastaj zhytni gjoksin e gjelit ose çfarëdo sendi që po bring. Peshoje nëse është e nevojshme.
- Transferimi në një frigorifer për tetë orë ose gjatë natës.
- Kur të jeni gati për të pjekur, hiqni gjoksin e gjelit dhe shpëlajeni plotësisht. Ju mund të derdhni zgjidhjen e shëllirë në këtë pikë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 451 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 113,215 mg |
| karbohidratet | 117 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 1 g |