Këto patate ëmbëlsuar ëmbëlsisht janë të pabesueshme lehtë për t'u përgatitur dhe për të pjekur. Receta është bërë me vetëm dy përbërës kryesorë: patate të ëmbla dhe sheqer kafe.
Për shije shtesë, zëvendësoni 1 filxhan të ujit me 1 filxhan lëng portokalli. Shtojini disa gjysmave të pjekurisë së pjekur, pak para se të bëhen për një grimcë dhe aromë shtesë.
Shtoni këto patate të ëmbla në menunë tuaj të darkës së festës ose shërbejeni ato së bashku me proshutën e pjekur ose kashtë të derrit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 patate të ëmbla mesme
- 1 1/2 gota sheqer të lehta kafe
- 1 1/2 gota uji
- 1/4 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 F.
- Peel patate e ëmbël dhe prerë ato në feta rreth 1/2-inch trashë.
- Vëreni patatet e ëmbla me feta në një tigan të hekurt ose gjellë të cekët.
- Në një tas, kombinoni sheqerin ngjyrë kafe, ujë dhe kripë; derdh mbi patate.
- Mbulo fort panin me petë dhe piqni në furrën e nxehur për 40 minuta.
- Zbuloni dhe vazhdoni pjekjen për rreth 30 minuta, ose derisa patatet të jenë të tenderit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 148 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 15 mg |
| karbohidratet | 37 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |