Ky bukë i këndshëm është një artikull i mirë për të ngrënë ndërsa ka gjëra të tjera për pjekje. Vendoseni në raft më të lartë dhe le të gatuajë ndërsa ju kujdeseni për pjesën tjetër të ushqimit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 gota / 360 ml miell
- 1 1/4 gota / 300 ml miell misri
- 3/4 filxhan / 180 ml ujë
- 1 qepë të mesme, të diced
- 1 vezë të madhe, rrahur lehtë
- 2 lugë / 30 ml kos të thjeshtë
- 1 lugë gjelle / 15 ml vaj perimesh
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml kripë (kripë kosher punon më mirë)
- 2 lugë gjelle gjalpë, të shkrirë
Si ta Bëni
- Përzihet miell misri, miell, vezë, qepë, kos, kripë, dhe ujë të mjaftueshëm për të bërë një shtresë të trashë pourable.
- Ngroheni djegin.
- Nxehtësia e një tigan të hekurt në skarë (mbulesë lart), shtoni vajin e perimeve dhe mbulo fundin dhe anët e tiganit.
- Derdhni qëlloj në tigan të nxehtë. Ul flaka në të ulët dhe kuzhinier me kapak poshtë.
- Kur skajet janë të verdhë të arta me ngjyrë kafe me një krunde dhëmbësh për të parë nëse bëhet përmes mesit. Nëse jo, vendosni ose në raftin e sipërm ose në një pjesë të pandërtuar të skarë derisa të bëhet.
- Shikoni me kujdes për t'u siguruar që nuk digjen. Buka e pjekurisë duhet të gatuhet në 20-25 minuta.
- Sapo gatuar, hiqni nga nxehtësia dhe derdhni gjalpë të shkrirë mbi krye.
Shënim: Receta mund të bëhet edhe në furrë. Vetëm gatuaj në 425 F, për 20-25 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 214 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 121 mg |
| sodium | 375 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 7 g |