Taouk Shish është kebabs pule. Kjo recetë themelore përfshin marinadën dhe udhëzimet e gatimit vetëm për pulën. Ju mund të shtoni perime në skaj nëse dëshironi. Unë sugjeroj qepë, speca jeshile dhe kërpudha.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lbs gjedhit pule të pjekur
- 3 lugë
- lëng limoni
- 1 lugë gjelle
- vaj ulliri
- 2 karafil hudher, copëtuar finely
- 1/4 lugë çaji qimnon
- 1/2 lugë çaji piper
- 1/8 lugë çaji cayenne
Si ta Bëni
1. Në një tas të mesëm, kombinoni të gjithë përbërësit.
2. Lejo pule të marinoj për 2-24 orë, të mbuluara në frigorifer.
3. Vendi pulë në skewers (rreth 5 copa për secilin).
4. Grill për 15 minuta ose deri në përfundim. Mos harroni të kthehet skewers gjatë gatimit.
5. Shërbeu taouk shish me një shtrat me oriz, bukë, dhe një sallatë. Kënaquni!
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 306 |
| Fat i shëndoshë | 17 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 95 mg |
| sodium | 92 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 31 g |