Ky recetë për psherëtimat e murgeshës së panjeve, i quajtur edhe kafshët shtëpiake, ose një tjetër emër i vrazhdë, është kënaqësia e fëmijëve frëngjisht-kanadezë. Receta tradicionale franceze është për një pushim të lehtë të choux, por në Kanada ajo evoluar si një mënyrë për të përdorur mbetjet e pastë pastë. Ky trajtim është i krehur me gjalpë, i spërkatur me sheqer, dhe mbështjellë në spirale. Spiralet e pastë janë pjekur pastaj në confections crispy, pjekur që janë ngrënë mirë freskët dhe të ngrohtë nga furra.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 recetë brumë pastë ose 1 pako dyqan-blerë brumë byrek
- 3 lugë gjelle gjalpi (zbutur)
- 1/2 filxhan sheqer (panje e pastër, ose sheqer ngjyrë kafe zëvendësuese)
- Opsionale: 1/2 lugë çaji kanellë (tokë)
Si ta Bëni
Ngroheni një furrë në 350F. Vendosni një fletë pjekjeje me letër pergameni dhe vendosni mënjanë.
Hapni brumin e pjekjes në një drejtkëndësh prej 12 inçësh 9 inç. Brush gjalpë mbi brumë, dhe pastaj në mënyrë të barabartë spërkat sheqer dhe kanellë mbi gjalpë. Duke filluar në fundin e 9-inç, rrotulloni brumin e pjekjes në një spirale të ngushtë. Fetë e saj kryq në 8 pjesë, secila pak më e gjerë se 1 inç.
Vendosni spiralet e pjekjes, prerë me poshtë, mbi fletën e përgatitur për pjekje.
Piqni ato për 20 deri në 25 minuta, derisa pasta të jetë kthyer në dritë të artë kafe dhe sheqeri është karamelizuar.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 94 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 11 mg |
| sodium | 12 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |