Kjo copë bazë e salmonit është e shijshme me salcë tartre në anën. Ose bëni një salcë të bardhë të thjeshtë ose salcë kërpudha për të rrokullisur mbi copë.
Kjo sallatë e kastravecit do të ishte e përkryer me copë salmonike.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 mund (16 ounces) salmon, drenazhuar
- 1 1/2 filxhan crumbs bukë të freskëta bukë
- 2 vezë të mëdha, rrahur lehtë
- Krem gjysmë filxhan të lehtë ose qumësht i avulluar
- 2 lugë gjalpë të shkrirë
- 3 lugë qepë shumë të copëtuar imët
- 1 lugë gjelle majdanoz të freskët të grirë
- 1/2 lugë çaji kripë
- Dash e piper
Si ta Bëni
- Grease një pan 9-x 5 x 3-inch bukë. Ftohni furrën në 350 F.
- Kombinoje salmon me thjerrëzat e bukës .
- Vërvidhni vezë me krem ose qumësht dhe gjalpë të shkrirë.
- Kombinoje me përzierjen e salmonit dhe llokoço në qepë, thekon majdanoz, kripën dhe piperin.
- Piqni për 45 deri në 55 minuta, derisa të bëhet.
Shërben 6.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Salmoni piqem me fasule të gjelbra
Salmon Divan me Brokoli dhe djathë Parmesan
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 417 |
| Fat i shëndoshë | 24 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 234 mg |
| sodium | 306 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 27 g |