Shërbyer këtë dip karkaleca me dippers perime të papërpunuara ose crackers ndryshme. Është një recetë e thjeshtë me vetëm pesë përbërës. Zhytja e thjeshtë është bërë me karkaleca të konservuara, lëng limoni, majonezë dhe krem djathi. Sasi e vogël e një paprikë të vogël mbi pjesën e sipërme të dip për ngjyra shtesë, ose garniturë atë me majë të copëtuar qepë të gjelbër.
Shiko gjithashtu
Ushqim deti dip me gaforre, karkaleca, ose karavidhe
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 oz karkaleca (dy kanaçe të vogla, të drenazhuar)
- Lëng prej 1 limoni
- 1/4 filxhan qepë të copëtuar imët
- 1 (3-ons) paketë djathë krem
- Majonezë (sipas nevojës për konsistencën e dëshiruar)
Si ta Bëni
- Kombinoje karkalec drenazhuar, lëng limoni, qepë dhe krem djathi në një tas shërbyes, duke shtuar majonezë të mjaftueshme për ta bërë atë një konsistencë të mirë për zhytje.
- Mbuloni dhe ftohuni për të paktën 1 orë, ose derisa të ftoheni mirë.
- Shërbyer këtë dip karkaleca me dippers perime të papërpunuara ose patate të skuqura.
më shumë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 58 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 54 mg |
| sodium | 147 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 6 g |