Kjo pulë limoni është një parakohshëm për të rregulluar dhe gatuar, dhe shije të madhe me petë nxehtë buttered ose oriz. Mos nguroni të përdorni një verë të bardhë të thatë për të zëvendësuar verën Marsala.
S ee Gjithashtu
Pulë limoni me hudhër
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 gjysma e gjoksit të pa kockave të pulës (lëkura e hequr)
- 1/3 miell filxhan
- 1/8 lugë çaji piper (tokë e freskët)
- 1/4 lugë çaji hudhër pluhur
- 1/8 lugë çaji piper
- 2 lugë vaj ulliri
- 1 lugë gjelle gjalpë
- Dash i kripës
- 4 ounces kërpudha të freskëta feta
- 4 qepë të gjelbra (me feta)
- 2 lugë verë thatë Marsala (ose një Chardonnay thatë)
- 2 lugë lëng limoni të freskët
- Dekoroj: majdanoz (copëtuar fllad)
Si ta Bëni
- Vendosni gjysmën e gjoksit të pulave midis fletëve të përfundimit të plastikës; gjobë butë deri në një trashësi të barabartë. Kombinoje miellin, piperin, pluhurin e hudhrave dhe paprikat në një qese plastike për ruajtjen e ushqimit. Shto pulën dhe shtresën mirë; shkundni përzierjen e miellit të tepërt.
- Në tigan të madh, të ngrohjes vaj ulliri dhe gjalpë mbi ngrohjes mesme. Sauté pule pule për 3-4 minuta në anën, të kthehet dhe sasi e vogël me pak kripë. Vendoseni në pjatë dhe mbuloni me fletë metalike për të mbajtur të ngrohtë.
- Shto kërpudha në tigan me një gjalpë pak më shumë, nëse është e nevojshme. Sauté për 3 minuta, deri browned dhe tender. Shtoni qepë të gjelbra dhe lëreni 1 minutë më shumë. Shtoni verë Marsala dhe lëng limoni; ziej për 1 minutë. Vendoseni pulën përsëri në tigan; zierje për 1 minutë më shumë.
- Organizoni pulë në pjatë; derdh salcë dhe kërpudha mbi pulë dhe garniturë me një majdanoz të copëtuar pak.
Shërben 4.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Chicken Piccata me limon dhe majdanoz
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1395 |
| Fat i shëndoshë | 83 g |
| Fat i ngopur | 23 g |
| Fat i pangopur | 35 g |
| kolesteroli | 426 mg |
| sodium | 852 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 134 g |